Fuat Tolga Tattoo Fuat Tolga Tattoo

Fuat Tolga Tattoo

Fuat Tolga Tattoo, dövme işini ciddiyetle yapan, profesyonelliğini çalışmalarına yansıtmayı başarmış bir dövme stüdyosudur. Kalıcı, renkli dövme çalışmalarını ustalıkla yapan tattoo artistlerimiz aynı zamanda yeteneğinin üzerine gitmek isteyen ziyaretçilerimize özel dövme kursları verebilecek yetkinliğe sahiptir.

Devamı

Galeri

DÖVMEYİ GÜNEŞTEN KORUMA

Dövme yaptırdığınızda belli başlı durumlara dikkat etmeniz gerekir. Bunların en başında da güneş ışığı gelir. Güneş ışığı normal şartlar altında bile insanlar için tehlike doğurabilirken dövme yaptırdığınızda hassaslaşan deri için tam bir tehlike unsurudur. Bu sebeple dövme işlemi yaptırdıktan sonra bu bölgeyi direk olarak güneşe maruz bırakmamak, gün içerisinde de mutlaka iyi korumalı bir güneş kremi kullanmak size yardımcı olacaktır.

Devamı İçin Tıklayınız

DÖVME BÖLGESİ SOYULMASI

Dövme soyulması, dövme yaptıranların işlemi takip eden birkaç gün içerisinde yaşadığı sorunlar arasındadır.  Daha önce hiç dövme yaptırmamış biri için büyük bir sorun gibi gözüken bu durum aslında çok da olağan dışı değildir. Dövme, yapıldıktan Bir kaç gün sonra soğan zarı kabuğu gibi soyulmaya başlayacaktır ve dövme bölgesinde kaşıntılar olacaktır. Daha öncede belirttiğimiz gibi Bu durum gayet olağandır. Tek dikkat etmeniz gereken bölgeyi kaşıyıp yolmamanız gerektiğidir. Kaşınma ve döküntü durumunda bakım kremini masaj yaparak sürerek bölgenin kaşıntısını giderebilirsiniz. Zaten dövme bölgesindeki kabuklar kendiliğinden dökülecektir.

Devamı İçin Tıklayınız

DÖVME TEMİZLEME VE BAKIMI

Dövme bakımı, dövmenin yapımı kadar oldukça önemlidir. İyi ve titiz bir bakım yapılmaz ise, dövme üzerinde isilik, sivilcelenme, kuruluk, enfeksiyon görülebilir; Kısaca dövmeniz doğru bakılmazsa bütün yapılan iş başa dönebilir. Dövmenizi ve dövme sanatçınızı seçerken gösterdiğiniz önemi bakım konusunda da göstermeniz önemlidir. DÖVME BÖLGESİ KAPATILMASI Dövme bittikten sonra dış etkenlerden korumak için streç film ile dövme bölgesi kapatılır. Dövme işlemi sonrası artık o bölge açık bir yaradır ve açık yaralar bakteri üremesi ve enfeksiyon için uygun bir alandır. Dövme bölgesi streç film ile kapatıldıktan sonra 2 saat maximum 3 sonra çıkartmalısınız. DÖVME TEMİZLEME VE BAKIMI Streç filmi çıkardıktan sonra ilk iş dövme bölgesini temizlemek. Temiz

Devamı İçin Tıklayınız

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi: 10.00-20.00

7/24 Telefon Desteği

"Randevusuz hizmet verilmemektedir".

Bize WhatsApp İle Ulaşın!

WhatsApp
Güvenlik Kodu
RANDEVU AL