Hakkımızda

Fuat Tolga Tattoo, dövme işini ciddiyetle yapan, profesyonelliğini çalışmalarına yansıtmayı başarmış bir dövme stüdyosudur. Kalıcı, renkli dövme çalışmalarını ustalıkla yapan tattoo artistlerimiz aynı zamanda yeteneğinin üzerine gitmek isteyen ziyaretçilerimize özel dövme kursları verebilecek yetkinliğe sahiptir. Haftanın altı günü randevu sistemiyle çalışılan salonda hayalinizdeki her dövme gerçeğe dönüşür.

 

Dövme stüdyomuzda temel prensibimiz sterilizasyon ve hijyeni sağlamaktır. Vücudunuza ömür boyu sizinle olacak bir hatıra eklerken aynı zamanda sağlığınızı da gözetmek, ekibimizin en birinci görevidir. Sürekli değişen trendleri yakından izleyen ve müşterilerimizin uçsuz bucaksız hayallerini gerçekleştiren Fuat Tolga Tattoo, sanatı bedeninizle buluşturmaktadır.

 

Dövme sanatının bir temsilcisi olarak verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin beklentilerinin fazlasını karşılıyoruz.  İşlemlerimizde kullanılan tüm iğneleri özel paketlerinden yalnızca bir kullanım için çıkartıyor, bu ürünlerde her zaman en kaliteli markaları tercih ediyoruz.  Siz de hayalinizdeki resim için usta bir Eskişehir dövmeci arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Fuat Tolga Tattoo İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye Mah. Bayramyeri Sok. No: 8 /1 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0554 388 33 86